Kontakta redaktionen | Runner's World
Annons

Medlem / Prenumerant

Logga in
Bli medlem

Kontakta redaktionen

Här hittar du kontaktuppgifter till hela vår redaktion. Här kan du också tipsa oss.


Du måste logga då in först för att kunna fylla i formuläret. Är du ej registrerad redan kan du registrera dig här.

PRENUMERATIONSÄRENDEN
Alla ärenden som rör din prenumeration så som adressändring, utebliven tidning, reklamationer eller liknande hanteras av Titeldata.

> www.prenservice.se
> Kontakta Titeldata här

Kundtjänst (08.30-16.00)

Tel: 0770-457149
Tel (från utland): +46 770-457149
Fax: 08-652 03 00

Titeldata AB
Kundtjänst
112 86 Stockholm

För att ditt ärende med vår prenumerationsservice ska hanteras så snabbt som möjligt bör du ha ditt prenumerationsnummer tillgängligt.

SHOPPEN RUNNERSWORLD.SE
Kontakta gärna oss gällande saknad eller skadad produkt du beställt från vår shop här på runnersworld.se

Kontaktperson (10.00-16.00)
Ann Lodin
Tel. 08-545 535 34
ann.lodin@runnersworld.se

För att hjälpa dig snabbt ber vi dig ha ordernummer tillgängligt.

RUNNER'S WORLD+
Om du har frågor gällande Runner's World+ ber vi dig maila webmaster@runnersworld.se för hjälp.

LÖSENORD / ANVÄNDARNAMN
Om du glömt användarnamn eller lösenord kan enkelt få det skickat till dig på den epost-adressen du angivit.
> Skicka mina uppgifter till mig

Annonsansvarig print och webb
Roger Lundqvist
070-218 25 35
roger@runnersworld.se

Annonsansvarig tävlingsannonser
Gunnar Lundqvist
0156-210 72
gunnar@runnersworld.se

Marknadschef
Robert Jojje Borssén
070-7408679
jojje@runnersworld.se

Ansvarig utgivare
Hans Lodin
08-545 535 30
hasse@runnersworld.se

Chefredaktör
Stefan Larsén
08-545 535 30
stefan.larsen@runnersworld.se

Redaktionschef
Pernilla Lodin
08-545 535 30
pernilla@runnersworld.se

Redaktör
Kenneth Gysing
08-545 535 30
kenneth@runnersworld.se

Digital Strateg
Jonas Lund
jonas@runnersworld.se 

Webbredaktör
Jenny Sunding
jenny@runnersworld.se

Art Director
Patrik Groop 
08-54553533
patrik@runnersworld.se

RUNNER’S WORLD
Gustavlundsvägen 34, 1tr
167 51 BROMMA

Följ Runner's World twitter_symbol fb_symbol

Sök på runnersworld.se


Få vårt nyhetsbrev!


Annonser